دانلود پروژه آماده افتر افکت

پروژه آماده افتر افکت یک فایل آماده برای نرم افزار افتر افکت است که همه ی اجزای آن قابل سفارشی‌سازی است. این فایل به این خاطر ساخته شده است که استفاده کنندگان بدون صرف وقت زیاد و مهارت بالا بتوانند یک پروژه ویدئویی خوب و با کیفیت بسازند. معمولا وقتی یک طراح موشن روی پروژه‌ای در افترافکت کار میکند، از ساختار و فرمتی در پروژه استفاده میکند که توسط افراد دیگر قابل ویرایش نیست. در این حالت معمولا طراحان اجزای مختلف را نامگذاری نمیکنند، خوب دسته‌بندی نمیکنند و ساختار گیج‌کننده‌ای از فایل‌ها را ایجاد میکنند. در صورتیکه پروژه های آماده افترافکت مرتب هستند و استفاده از آنها آسان است و معمولا همراه با راهنمای آموزش استفاده می باشند.

دانلود پروژه آماده افتر افکت

یک پروژه آماده افترافکت خوب بگونه ای طراحی شده است که اکثر کاربران بتوانند براحتی متن، رنگ و اجزای طراحی را تغییر دهند، بدون اینکه لازم باشد ساختار فایل پیچیده‌ای که توسط طراح موشن گرافیک ایجاد شده را درک کنند. معمولا طراح اصلی، کامپوزیشن‌های آماده‌ای در اختیار میگذارد که به شما اجازه میدهد خیلی ساده تصویر یا فوتیج خود را داخل آن قرار دهید و نوشته‌ها را با سرعت ویرایش کنید.

 پروژه آماده افتر افکت نمایش لوگو:

در دنیای امروزه لوگو یا نشانه به معنی اعتبار و ارزش و میزان متخصص بودن شما در کار است! از سمت دیگر نشان دادن این لوگو در تبلیغات هرچه زیبا تر باشد باز هم اعتبار شما و مجموعه تان را افزایش می دهد. در فنواتو هزاران پروژه وجود دارد که شما به سادگی و تنها با قراردادن لوگو در قسمت مربوطه می توانید یک نمایش برای لوگوی خود درست کنید و ارزش و اعتبارتان را افزایش دهید.

پروژه آماده افتر افکت نمایش لوگو


پروژه آماده افتر افکت تیزر تبلیغاتی:

در یک کسب و کار تبلیغات حرف اول را میزند و در دنیای امروز که تبلیغات پر رنگ و لعاب دنیا را فرا گرفته است برای پیشرفت و جا نماندن از رقبا باید تبلیغات بصری بهتر و مفید تری داشت. در فنواتو پروژه های آماده تبلیغاتی با کیفیت و قدرتمند وجود دارد که برای موارد زیر کاربرد دارند: -تیزر تبلیغاتی -تبلیغ و معرفی اپلیکیشن و وب سایت -معرفی و رزومه شخصی -تبلیغات اینستاگرامی و شبکه های اجتماعی -تبلیغ پیچ های شبکه های مجازی -تبلیغ یک محصول کاربردی

پروژه افتر افکت تیزر تبلیغاتی


  پروژه آماده افتر افکت اسلایدشو

پروژه آماده افتر افکت اسلاید شو یا نمایش رسانه، یکی از پر طرفدارترین کاربرد های نرم افزار های ویرایش فیلم از جمله افتر افکت و پریمیر می باشد که به همین دلیل پروژه های آماده فراوانی نیز در این دسته از پروژه های آماده وجود دارد. به طور کلی به پشت هم قرار گرفتن تصاویر و فیلم ها در یک ویدیو، اسلاید شو گفته می شود و با امکاناتی که نرم افزار افتر افکت برای ساخت اسلاید شو در اختیار ما قرار می دهد، پروژه های آماده افتر افکت اسلاید شو بسیار قوی و جذاب هستند و کار با آن ها بسیار ساده و خوب است، این پروژه های آماده با افکت هایی از قبیل بلور و فوکوس و تغییر رنگ و ...، موشن هایی چون زوم و اسلاید، ترنزیشن های قوی و چشم گیر و استفاده از آبجکت های مناسب ،جلب کننده توجه بیننده و راه انداز پروژه ها و کار های شماست.

پروژه افتر افکت اسلایدشو


  پروژه آماده افتر افکت وله و اینترو

همیشه در همه فیلم ها و کلیپ ها وله نیاز است، تیکه کلیپی که وسط کار می آید ، تبلیغاتی انجام می دهد یا اطلاعات لحظه ای مفیدی به بیننده می دهد، وله ها و اینترو ها همه همه فیلم ها و تدوین ها به کار می آید.

پروژه افتر افکت وله و اینترو


پروژه آماده افتر افکت موشن گرافیک:

در فنواتو فایل های بسیاری در زمینه موشن گرافیک برای استفاده شما فراهم شده است. المان های جذاب و متحرک که هر موشن گرافیکی به آن ها نیاز دارد، کاراکتر های زیبا و بامزه و جذاب که قلب تپنده موشن گرافیک ها محسوب می شوند و هر موشن گرافیک با محوریت وکاراکتر ها ساخته می شود. بکگراند های متحرک و تغییر پذیر که به پروژه موشن گرافیک شما روح می بخشد و پروژه شما رو تمام و کمال می کند و البته ترنزیشن ها و افکت ها را نباید از قلم انداخت. دانلود پروژه آماده افتر افکت موشن گرافیک گونه ای از فیلم سازی است که برای تولید آن از گرافیک متحرک استفاده می شود. در این آثار دو هنر فیلم سازی و گرافیک با یکدیگر تلفیق شده و از قابلیت های هر دو جهت انتقال محتوا و پیام استفاده می شود. اگرچه گونه هایی از موشن گرافیک مثلا سایه بازی در هنرهای قدیم وجود داشته است اما این تکنیک عمدتا مدیون پدید آمدن نرم افزارهای رایانه ای و گسترش عرصه مالتی مدیا است.
تیزر های موشن گرافیک معمولا دو خصوصیت عمده دارند اول آنکه از طریق عناصر بصری گرافیکی تاثیر فوری و جلب توجه کننده ای روی مخاطب می گذارند. و دوم آنکه همچون دیگر آثار گرافیکی موجز، مینیمال، سمبولیک و نشانه محور هستند. این دو خصوصیت موجب می شود که هم در فیلم هایی که با هدف برندیگ تولید می شوند کاربرد زیادی داشته باشند و هم در فیلم هایی که به تشریح یک فرآیند می پردازند و مخصوصا فیلم های آموزشی کاربرد بسیاری داشته باشند.
ما در انیمیشن داستانی را دنبال می کنیم که روند داستان هم کاملا مشخص است، اما در موشن گرافیک ما با گفتاری ساده تر و زمانی کوتاه تر محتوای خودمان را بیان می کنیم.همچنین در موشن گرافیک جنبه تبلیغات، معرفی کسب و کار و یا محصول یا انتقال پیامی مشخص و یا حتی آموزش را داریم. درواقعموشن گرافیک یک هنر است، هنری که می توان گفت همه زیر شاخه های هنر را شامل میشود؛ مانند تصویرسازی، فیلم سازی، طراحی، انیمیشن و…

پروژه افتر افکت موشن گرافیک


دانلود پروژه آماده افتر افکت

پروژه آماده افتر افکت عروسی:

تدوین، ترکیب و میکس فیلم های مجالس عروسی و شادی، یکی از پر رونق ترین کسب و کار های مرتبط با افتر افکت محسوب می شود، به همین دلیل طراحان بزرگی از سراسر دنیا همیشه به این طور پروژه های آماده عروسی توجه کرده اند. سایت فنواتو بهترین و با کیفیت ترین پروژه ماده افتر افکت عروسی را برای شما به رمغان آورده است. پروژه آماده هایی که به آسانی و تنها با تغییراتی کوچک، از جمله جایگذاری فیلم و عکس و رسانه های مربوطه و متون عاشقانه و جذاب می توانید، عروس و داماد را راضی و خوشحال کنید و به کار و هنر خود رونق ببخشید.

پروژه افتر افکت عروسی


پروژه آماده افتر افکت اینفوگرافیک:

اینفوگرافیک یا اینفوگرافی یکی از بهترین و جذاب ترین و راحت ترین راه های انتقال اطلاعات به جامعه هدف است، اما ساخت یک اینفوگرافیک با افتر افکت شاید کار سختی نباشد اما قطعا کار زمان بری است. و حالا سایت فنواتو ، تمام آنچه که شما برای تولید یک پروژه اینفوگرافیک افتر افکت نیاز دارید، فراهم کرده است، از پروژه آماده اینفوگرافیک افتر افکت که همه چیز را آماده کرده و راحت ترین راه برایاینکار است، تاالمان اینفوگرافیک و کاراکتر اینفوگرافیک و موشن های آماده افتر افکت و نمودار اینفوگرافیک افتر افکت و ... که همه به راحتی و سهولت در محیط امن و آسوده خاطر فنواتو برای شما عزیزان و طراحان جمع آوری شده است.

پروژه افتر افکت اینفوگرافیک


پروژه آماده افتر افکت تلویزیون و پخش (broadcast):

برای برنامه های تلویزیونی، ورزشی، خبری و ... هر نوع وله و اینترو یا تیتراژ و یا حتی زیرنویس و باکس متن که بخواهید، در این پروژه آماده افتر افکت تلوزیون فراهم شده است.
پروژه آماده افتر افکت زیرنویس ، پکیج های پخش و ... همه برای برگزاری مراسم و جلسات و گزارشات تلویزیونی و خبرنگاری آماده شده اند تا شما بتوانید با بهترین کیفیت و کمترین زمان، پروژه خود را بسازید.

پروژه افتر افکت تلویزیون